Wyślij choinkę

Boże Narodzenie, jak żadne inne święto, kojarzy się z czekoladą i wanilią. Dlatego Czekoladowe Pocztówki przygotowały na tę okazję wyjątkową czekoladową płaskorzeźbę. 

Czekoladowe tabliczki, mikołajki i cukiereczki wręczamy dzieciom i dorosłym już od końca listopada. Czekoladą dekorujemy pierniczki i wypieki, czekoladowe wiórki dodajemy do ciasteczek. Tak, Boże Narodzenie jest najbardziej czekoladowym świętem w roku. Czemu więc nie zaskoczyć bliskich czekoladową przesyłką? Dlaczego nie wysłać bliskim czekoladowej pocztówki na święta? Czekoladowy listonosz doręczy ją do każdego zakątka na kuli ziemskiej.

Czekoladowe Pocztówki przygotowały na Boże Narodzenie wyjątkową czekoladową płaskorzeźbę. Ręcznie wykonany czekoladowy relief przedstawia rozłożystą  choinkę, skrywającą prezenty dla dzieci. Znajdziecie tam czekoladowego konika na biegunach i zawiniątka różnej wielkości. Czekoladowa choinka naprawdę poleca się na święta. Do wysłania i podarowania.

Jeśli chcesz sprawić bliskim wyjątkową niespodziankę na święta, jednym kliknięciem w klawiaturę, bez wychodzenia z domu, przekaż sprawę w nasze ręce.  ZOBACZ TUTAJ. Ty zamawiasz, my bezpłatnie dostarczamy do adresata.

Nikt jeszcze nie skomentował

Zostaw swój komentarz