O nas

CzekoladowyPocztylionWiemy, jak bardzo brakuje dziś czasu na wysłanie pozdrowień rodzinie, przyjaciołom i znajomym.
Wiemy, że bardzo chciałbyś to zrobić osobiście, ale w codziennym pędzie nie zdążysz do kiosku po widokówkę. Zamiast stać w kolejce na poczcie, wolisz przeczytać dziecku książeczkę czy zrelaksować się przy muzyce i kubku herbaty.
Wiemy, że sms czy e-mail to nie to samo, co pocztówka ,a szczególnie z pyszną i piękną czekoladą. Pocztówka niosąca dobrą energię, pozytywne myśli i wspomnienia nadal ma swoją wartość, prawda?
A Ty tak lubisz sprawiać, przyjemność i niespodzianki…
Dlatego powstał Czekoladowy Pocztylion. Nasz portal i sklep internetowy działa przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. Wybierasz pocztówkę, podajesz adres do wysyłki, przekazujesz tekst, jaki ma się znaleźć na pocztówce, klikasz ENTER, a my załatwiamy za Ciebie resztę: wypisujemy życzenia, naklejamy znaczek, idziemy na pocztę…
Trzy dni później adresat odbiera od listonosza zaskakującą, słodką przesyłkę z życzeniami.
Czekoladowy Pocztylion stworzył kolekcję „Czekoladowe miasta Europy”, „Czekoladowe pocztówki okolicznościowe” oraz „Czekoladowe pocztówki dla dzieci”. Nieustannie wzbogacamy naszą ofertę o nowe wzory, także w oparciu o Wasze sugestie.
Od XVII wieku pocztylion korzystał z dyliżansu. Dziś, w XXI wieku, jest … Czekoladowy Pocztylion, który posługuje się Internetem.

 Chcesz o nas wiedzieć więcej? Kliknij.